Penyapsan A.Ş 1993 yılında Pendik Belediyesi tarafından kurulmuştur. 1993 yılından bugüne Pendik genelinde belediyeye ait; bordür tretuar, inşaat, yol, asfalt, makine ve techizat, bina yapım işlerinde faaliyet göstermekteyiz.
 
2011 yılında şirketimiz içi hızlı bir değişim yaşanmıştır. Önce insan, sloganıyla yola çıkarak Teknik kadromuzu güçlendirdik.  Yeni katılan mühendis ve teknik personeller ile birlikte yeni yatırımlar yaptık. 2011 yılında, Beton elemanlar fabrikasının kurulması için gerekli altyapı oluşturulmuş ve Ocak 2012 de şimdiki adresi olan Ramazanoğlu mahallesindeki fabrika binamızın temeli atılmıştır. Haziran 2012 de, 12450 m2 açık alan, 1300 m2 kapalı alan üzerine kurulu fabrika binamız ile beraber merkez ofisimizin de bulunduğu yeni adresimize taşındık. 15 Mayıs 2012 günü ilk parke taşı üretimimiz başlamıştır, devam eden üretimimizde kaliteden ödün vermeden ürettiğimiz ürünlerimizi çeşitlendirerek Pendik İlçesi genelinde başarılı bir şekilde uygulamasını da yapmaktayız.  Temmuz 2012 de geliştirmiş olduğumuz Yer Altı Çöp Sistemini Kamu dışındaki kurumlara da ( Apartman, Site, Avm vb. ) satışını yaparak, yerinde hizmet vermekteyiz.
  
20 teknik personelimiz, 150 çalışanımız ile çağımızın hizmet ihtiyaçlarını yakından takip ederek akılcı çözümler sunmaya devam ediyoruz.


Duyurular


    Copyright © 2013 Tüm Hakları Saklıdır.